• Telefon : +40 728 88 22 88
  • Program de lucru : 16:00 - 17:30
  • Adresă : str. Mihai Eminescu, nr. 1, bloc. A1, ap. 13

Câștigătorii concursului de „Programare cu răbdare”

Echipele care au câștigat premiile și mențiunile de la concursul de „Programare cu răbdare” din 7 ianuarie 2019 sunt:

Premiul I: (600 lei)

Echipa 14: “4SQUAD”
  • Dimitrie-Toma Furdui – Colegiul Național “Gheorghe Vrănceanu”, Bacău
  • Ștefan-Octavian Custură – Colegiul Național “Gheorghe Vrănceanu”, Bacău
  • Nicoleta-Eliana Băișanu – Colegiul Național “Gheorghe Vrănceanu”, Bacău
  • Vladimir Berbece – Colegiul Național “Gheorghe Vrănceanu”, Bacău

Premiul II: (400 lei)

Echipa 5: “RAMS”

  • Marian Popovici – Colegiul Tehnic “Dimitrie Ghika” , Comanesti
  • Anca Elisa Szilagyi – Colegiul Național “Gheorghe Vrănceanu”, Bacău
  • Sofian-Teodor Stângaciu – Colegiul Tehnic “Dimitrie Ghika”, Comănești
  • Radu Baston – Colegiul Național “Gheorghe Vrănceanu”, Bacău

Premiul III: (300 lei)

Echipa 11: “B.U.H.U.”
  • Cosmin-Valerian Hurmuzachi – Colegiul Economic “Ion Ghica”, Bacău
  • Silviu Bereș – Colegiul Economic “Ion Ghica”, Bacău
  • Vasile Cristian Uricaru – Colegiul Economic “Ion Ghica”, Bacau
  • Andrei Burlacu – Colegiul Economic “Ion Ghica”, Bacău

Mențiune 1: (100 lei)

Echipa 1: “</M>E</D>S.NET”

  • Paul-Ștefan Colța – Colegiul Național “Roman-Vodă”, Roman
  • Daniel Sociu – Colegiul Național “Roman-Voda”, Roman
  • Alexandra-Elena Pribagu – Colegiul Național “Vasile Alecsandri”, Bacău
  • Alexandra-Mara Smău – Colegiul Național “Vasile Alecsandri” Bacău

Mențiune 2: (100 lei)

Echipa 3: “No Idea”

  • Tudor Măgirescu – Colegiul Național “Gheorghe Vrănceanu”, Bacău
  • Robert Aradei – Colegiul Național “Gheorghe Vrănceanu”, Bacău
  • Robert Rotaru – Colegiul Național “Gheorghe Vrănceanu”, Bacău
  • Ionuț Stăncilă – Colegiul Național “Gheorghe Vrănceanu”, Bacău

Mențiune 3: (100 lei)

Echipa 4: “HaxUp”

  • Ștefan Butacu – Colegiul Național “Gheorghe Vrănceanu”, Bacău
  • Alice Hîncu – Colegiul Național “Gheorghe Vrănceanu”, Bacău
  • Patriciu Balint – Colegiul Național “Gheorghe Vrănceanu”, Bacău
  • Bianca Munteanu – Colegiul Național “Gheorghe Vrănceanu”, Bacău

Premiile sunt acordate de Asociația Betania Bacău.

Felicitări tuturor concurenților!

Leave a Reply