The Beauty of Code – Echipe care au trimis rezolvări

Următoarele echipe au trimis rezolvări pentru prima etapă a concursului de informatică pentru fete “The Code of Beauty – The Beauty of Code”

  1. Dumitrescu Andreea (Colegiul Național „Mihai Viteazul”, București) și Dervis Diana (Colegiul Național „Sfântul Sava”, București)
  2. Hîncu Alice (Colegiul Național „Gheorghe Vrănceanu”, Bacău) și Beresteanu Alexandra (Colegiul Național „Gheorghe Vrănceanu”, Bacău)
  3. Zara Mara (Colegiul Național „Emil Botta”, Adjud) și Arsene Diana (Colegiul Național “Emil Botta”, Adjud)
  4. Trandafir Denisa-Adriana (Colegiul Național „Ienăchiță Văcărescu”, Târgoviște) și Onea Ioana-Cătălina (Colegiul Național „Ienăchiță Văcărescu”, Târgoviște)
  5. Bădescu Alexandra (Liceul Tehnologic Administrativ și de Servicii „Victor Slăvescu”, Ploiești) și Sandu Corina (Liceul Tehnologic Administrativ și de Servicii „Victor Slăvescu”, Ploiești)
  6. Pribagu Alexandra-Elena (Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Bacău) și Smău Alexandra-Mara (Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Bacău)
  7. Munteanu Bianca-Stefania (Colegiul Național „Gheorghe Vrănceanu”, Bacău) și Murariu Alexandra (Colegiul Național „Gheorghe Vrănceanu”, Bacău)
  8. Buraga Andreea-Elena (Colegiul Național „Emil Botta”, Adjud) și Prisecaru Alexia-Nicoleta Colegiul Național „Emil Botta”, Adjud)
  9. Zachman-Țîșcă Roxana (Liceul Teoretic „Ion Borcea” Buhuși) și Sava Cosmina-Narcisa (Liceul Teoretic „Ion Borcea” Buhuși)
  10. Ursoiu Ioana (Colegiul Național „Ion Luca Caragiale” Ploiești) și Tănase Andreea (Colegiul Național „Ion Luca Caragiale” Ploiești)
  11. Păun Mirela (Colegiul Național „Alexandru Ioan Cuza”, Galați) și Damian Oana-Ștefania (Colegiul Național „Alexandru Ioan Cuza”, Galați)
  12. Ivu Carina (Colegiul Național „Gheorghe Vrănceanu”, Bacău) și Nanu Alexandra (Colegiul Național „Gheorghe Vrănceanu”, Bacău)
  13. Popescu Diana Maria (Colegiul Național de Informatică „Tudor Vianu”, București) și Mosteanu Alina Miahaela (Colegiul Național de Informatică „Tudor Vianu”, București)
  14. Mitroi Elena-Andreea (Colegiul Național de Informatică „Matei Basarab”, Râmnicu Vâlcea) și Rotaru Mira (Colegiul Național de Informatică „Matei Basarab”, Râmnicu Vâlcea)
  15. Tudor Ștefania – Miruna (Colegiul Național „I. L. Caragiale”, Ploiești) și Andronache Mădălina – Georgiana (Colegiul Național „I. L. Caragiale”, Ploiești)
  16. Mocanu Maria Alexandra (Colegiul Național de Informatică „Tudor Vianu”, București), Halean Eusebia (Colegiul Național de Informatică „Tudor Vianu”, București)
  17. Stan Andra Beatrice Corina (Colegiul Național „Roman Vodă”, Roman) și Bolog Andreea Ioana (Colegiul Național „Roman Vodă”, Roman)
  18. Tanțoș Maria Iuliana (Colegiul Național „Ferdinand I”, Bacău) și Băluță Alexia (Colegiul Național „Ferdinand I”, Bacău)
  19. Pană Alexandra (Colegiul Național „Ienăchiță Văcărescu”, Târgoviște) și Cojocaru Anne-Marie-Zoe (Colegiul Național „Ienăchiță Văcărescu”, Târgoviște)
  20. Neguriță Diana-Gabriela (Colegiul Național „Gheorghe Vrănceanu”, Bacău) și Pătrăşcan Alina-Monica (Colegiul „Mihai Eminescu”, Bacau)
  21. Șerban Alexandra (Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați) și Gheorghiță Andreea (Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați)
  22. Mocanu Ioana (Colegiul Național „Vasile Alecsandri”) și Senteș Aida (Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Bacău)
  23. Rac Ioana (Colegiul Național „I. L. Caragiale” București) și Marinescu Ștefania Ioana (Colegiul Național de Informatică „Tudor Vianu”, București)
  24. Paraschiv Andreea (Colegiul Național „Mircea cel Bătrân”, Râmnicu Vâlcea) și Dincă Diana (Colegiul Național „Mircea cel Bătrân”, Râmnicu Vâlcea)
  25. Șerbănică Andreea-Maria (Colegiul Național „Mircea cel Bătrân”, Râmnicu Vâlcea) și Rădulescu Alexandra (Colegiul Național „Mircea cel Bătrân”, Râmnicu Vâlcea)
  26. Nicula Maria (Colegiul Național de Informatică „Matei Basarab”, Râmnicu Vâlcea) și Nicula Andreea (Școala „Take Ionescu”, Râmnicu Vâlcea)
  27. Boca Elena Iustina (Colegiul Național de Informatică „Tudor Vianu”, București) și Drăguț Maria Clara (Colegiul Național de Informatică „Tudor Vianu”, București)

Rezultatele se vor afișa mâine, 15.06.2019, la ora 23.00.

Să vedem care sunt echipele care se vor califica pentru etapa a doua, în care vor lucra în Scratch.